Hamster Im Durmadan Her Şeyi Isırıyor

Troyeluna

Normalde hiç ısırmazdı kafesini değiştim o zamanda sorun yoktu ama bir anda aşırı derecede ısırmaya başladı bulduğu her şeyi ısırıyor elime geliyor ama o zamanda ısırıyor ne yapmam gerek bilmiyorum

3 CEVAP

Etraftan bulduğunuz herhangi bir kozalağı suda yarım saat bekletip temizledikten ve kuruduktan hamsterınıza verin, benimki ihtiyacı olduğunda onu parçalıyor, ilk verdiğimde habire kemirmişti hatta, onu deneyebilirsiniz bence.

Troyeluna

Bir kaç tane farklı kemirme taşı denedim ama hiçbirinin yüzüne bakmıyor

Troyeluna

Teşekkür ederim ama kendisi vefat etti :')