Kedimi Disari Çıkarmalı Miyim

gayelise

Arkadaşlar iki kedim var biri günün çoğunda uyuyor ve sokağı bilmiyor hiç ben diğeri için soruyorum bunu şu an iki yaşında küçükken dışarda gezdiriyorduk sürekli olarak fakat bu pandemi sürecinde dışarıya hiç bırakmadık bir hastalığa yakalanmasından korktuğum için yaklaşık 1 sene de olmuştur kisirlastirdik o zamandan beri sokağa çıkmıyor cam balkonumuz var gününün çoğu orada geçiyor bugün beni gördü balkondan asagidayken beni de al der gibi bir bagirisi vardı icim acıdı gerçekten.apartmanda falan geziyor arada ama gezdirme tasmasıyla dışarı çıkarmalı miyim sizce ? Ve de şöyle bir durum var bir kere çıkarsa eğer bir daha durmaz 24 saat çıkmak ister çok iyi biliyorum. Bundan dolayı tedirginim ne yapmalıyım sizce ? Bir de evde daha mutlu olabilmesi için onlarl ne gibi aktiviteler yapabilirim değişik olarak onlarında seveceği?

1 CEVAP

Simurg1queen

Merhabalar dışarıya hiç çıkmamış ise çıkarmanızı önermem sizlerde farkındasınız bir kere dışarı merakını alan kedinizi evde artık durmak istemeyecek bunun içinde koku bırakma eşyalara zarar verme olaylarına başlar sağlıklı yaşamanız neredeyse imkansız duruma gelecektir