Rc Mama Kullanıcılarına

deniznergis

sayın rc mama kullanıcıları 17.05.2021 tarihinden itibaren zamlı fiyatlara geçiş yapılacaktır bilginize.

6 CEVAP

Beyzaduman

O içeriğe bir de zam mı getirdiler 🤭

Beyzaduman

@diablerose
Bizi gerecek bir durum yok, böyle bir mama kullandığınız için maalesef siz gerilebilirsiniz, dikkat edin bence

diablerose

royale gelecek zam, royal kullanmayanları geriyor puhahahah

Oqrenerde06

1 sene de %100 zam yapmışlar tüm mamalara zaten ne kadar kötü bir durum. KDV düşüşü olacak deniliyordu.

diablerose

aynen beyza bırak da biz düşünelim

deniznergis

@beyzaduman .aynen katılıyorum cümlenize fakat bütün ithal ürünlere gelicek gibi duruyor şu an.