Kedi Her Türlü Kuma Alışır Mı?

Esrabas778

Dışarıda 6 tane yavru kedim vardı . birini sahiplendirdim ve sahiplenen kişinin maalesef şuan eşyaları yok. Benim kedimin kullanmadığı-kullanamadığı sabun kokulu [Ağır kokuyor biraz..] Topaklanan kumunu yeni sahibine vermek istiyorum ama 1,5 aylık kedi o kuma yapar mı yani kokusundan filan rahatsız olup başka yerlere yapmaz değil mi. lütfen yardım edin teşekkürler [Benim kedim o kuma yapmamıştı maalesef kristalli kullanıyoruz..]

4 CEVAP

nyancat

Kediden kediye değişir ama topaklanan kum kullanmak çok daha sağlıklı

pamuk18pamuk

Arkadaşın dediği gibi kediden kediye değişir tabiki yani denemeden bilemeyiz

Benim1kedimvar

Benim kedim sabunlu kumları kullanmıyor onun yerine başka kum kullanıyoruz belki özellikle yavru olduğu için zaten kokusundan rahatsız oluyor olabilir ve başka yere de yapabilir

Esrabas778

Çok sağ olun :)