1 Aylık Kedi Beslenmesi

irylmz

öksüz kedime süt tozu veriyorum 1-2 gündür iştahla içiyordu tüm biberonu bitiriyordu 4-6 öğün arasında. şimdi 3 öğün anca içmeye başladı onda da az içip bırakıyor. 1 ay daha içmesi gerekmiyor mu bu sütü nasıl verebilirim veya kesmeli miyim yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

Yumosi

sütü hazırlayıp biberon yerine kapta vermeyi deneyin. ben ayrıca sabahları bir yumurta haşlayıp sarısını lor peyniri ile karıştırarak bir süre besledim. yaş mama alıp blenderdan geçirip de verebilirsiniz. ben çok zorlanmıştım ama bu yöntemler ile kuru mamaya geçene kadar kedimi besledim.