Largopen Biraz Acil

Merhabalar bugün Teyzem in kedisi tekrar veterinere götürdük çok kötü olmuş enfeksiyon kapmış yesillesmis dedi ve largopen diye sürüp antibiyotik yazdı ama ben o veterinere tam güvenmedim size de sormak istedim kediler de kullanılır mi acil yazarsaniz sevirim-

4 CEVAP

Tsubasa9

Tabi largopen normalde bebeklerde falan kullaniliyo fakat veterinerler genelde cok tercih ederler bu ilaci. Cünkü etki alani genis. Largopenle bende bir kac kedi tedavi etmistim. Veterineriniz verdiyse kullanin kesinlikle faydasi olacaktir.

Tam yazmamisim kusura bakmayın dişlerinde dış etlerinde vardı bu yeşillik enfeksiyon kapmış ağız kokusu felan vardfi

Benim1kedimvar

Nedeni neymis

Dişi yesillenmis ve damaklarinsa yangı varmış diş etleri de kızarmıştı bu yuzden