Acil Arkadaşlar Yavru Kedim Var Korkuyorum

handekara

Arkadaşlar 3 aylık dişi bir kedim var.İç dış parazitini yaptırmaya götürdüğümde veteriner çok cılız dedi. O yüzden yapamadı. D vitamini ve başka vitamin şurupları önerdi. Gözleri bulanık ve kahverengi benekler var. Veteriner kansız olduğunu söyledi. Kırmızı et ciğer vs vermem gerektiğini söyledi. Şimdi de sarı bir sıvı kustu ve kafasını sallıyor, dengesini kuramıyor. Mamasını da çok yemiyor. Et koyunca falan yiyor. Veteriner antibiyotik ve serum verdi ya ben çok korkuyorum bu tarz şeyler yaşamış olanlar var mı? Lütfen yardımcı olun :'(

5 CEVAP

Zeynooo

Ben yaşamadım ama iyi bakman gerekiyor. Kuzu eti kiyma içine baharat falan koymadan besle birazcık. Mamasını sevmemiş olabilir ondan yemiyor olabilir . Mama değişikliği yapabilirsin. Arada haşlanmış yumurta verebilirsin . Protein deposu old toparlar . Bu ara da başka bir vet görür bence bi muayne etsin .

Cotontzu_Siri

Beslenmesine çok dikkat edin, gerekirse elinizle yedirin. Vitamin takviyesi kullanın. Et, yumurta, yoğurt gibi şeyler de yedirin.

Cotontzu_Siri

Zorla da olsa yedirin. Kıymayı elinizle verebilirsiniz.

handekara

Arkadaşlar yanlış yazmışım et falan da yemiyor

handekara

Çok teşekkür ederim