Sokaktakiler İçin Mama

Pofupof

Merhaba sıksak kedileri için hangi mamayı önerirsiniz? Kalitesi çok düşük olmasın. En son Felicia almıştım ama çok zamlarmış. Reflex i de yemiyorlar

8 CEVAP

Geneticist

Ben şuan reflexi veriyorum, seviyorlar. Öncesinde mito vermiştik onu da yiyorlar ama pek önerilmeyen bir mama. Yine aynı şekilde michoyu da sevmişlerdi sonradan yememeye başladılar. Reflexin renkli olanını yiyor bizimkiler eğer imkanınız varsa büyük alıyorsanız öncesinde açık olanlarından 1’er kgluk alıp deneyin.

burcuevran

Ben sokak hayvaları için ********’ın mercy’i kullanıyorum uzun zamandır çok memnunum

Catrin

Ben sokak kedileri için evde kendim mama yapıyorum ama almak veya kendin yapman senin tercihin.internette güzel kedi maması tarifleri var

PixiesBalex

ben jungle veriyorum 1.5kg olanlar 40tl idi. Gönül ister onlara da 1 veya 2.sınıf mama vereyim ama param yetmiyor

Isel

Ben thunder kedi maması ve trendline mama veriyorum

Pofupof

Cevaplar için çok teşekkkürler:)

Pofupof

Maalesef fiyatlar çok arttı. Benim de param yatmıyor :(

Pofupof

Thunder hiç duymamıştım, bakıyorum hemen, teşekkürler