Sokak Kedileri İçin Mama

BellaMia

Arkadaşlar selam, 3 tane sokağa her gün besleme yapıyorum yaklaşık 30-40 kedi. Şuan Enjoy kullanıyorum ama bunu her kedi sevmiyor ve besleyiciliği de iyi değil 15 kilosu 150 TL . Fiyat olarak 15 kilosu 250yi aşmayacak. Enjoy micho mito dışında kedilerin sevdiği ve besleyici mama öneriniz var mıdır?

6 CEVAP

Renklipati

Hepsini yazmışsın ben genellikle enjoy veriyorum arada sıkılınca kediler lavital veriyorum 12 kilosu 138 TL civarıydı en son

Nermintaskin012

Dr sacchi, pawpaw, mystic, econature deneyebilirsin

Ixterenet

Enjoy

detective__

Enjoy dışında diyor🤣🤣🤣🤣

Renklipati

Hepsini yazmışsın ben genellikle enjoy veriyorum arada sıkılınca kediler lavital veriyorum 12 kilosu 138 TL civarıydı en son

nato_

Ben pawpaw almıştım,stokta tükenmiş iptal edildi sipariş ama tekrar alıcam denemezsem içim rahat etmeyecek :)

Pawpaw mamada olabilir ucuz bir mama sayılır.Onun dışında ben econature denedim güzeldi,reflexte iyiydi ama kepek yaptı tekinde.Birde denemediğim ama içeriğini güzel buldupum bir mama var mystic