Kumaş Emme

Kedim 2.5 aylık. Kedi minderinin kumaşını emiyor. Bu davranışın sebepleri neler olabilir?

9 CEVAP

alabalik32

Anneden erken ayrılan kediler emer. Benim oğlum.Benim oğlum 15 aylık hala daha cepli alt giyince cebimin oradan beni emer.

Dkd

Benim kedim de bebekken saçlarımı ya da pijamamı emerdi büyüdükçe bıraktı. Bebeklerdeki emme refleksi gibi düşünebilirsiniz.

simbakedi

ayırmayın kötü bir şey yapmıyor. benim kedimin de annesi ölmüş o hala bizim yün battaniyemizi emip masaj hareketi yapıyor. rahatlıyorlarmış. zaten genelde yaptıktan sonra uyuyor benimki. 6 aylık oldu bırakmadı :D

Süt emmeyi bıraktıktan sonra dost edindim. Her şeyi emmiyor sadece bir tane kedi yatağı var onu emiyor. Emmesine izin vermeli miyim, bırakması için ayırmalı mıyım emdiği yerden?

alabalik32

Hiç karışmayın belki zamanla bırakır

Teşekkür ederim tüm cevaplarınız için :)

Siriuslaa

Benim kedim 2-3 aylıkken başlamıştı bu duruma 11 aylık hala streslendiğinde, üzüldüğünde, uyuyamadığınde gelip benim pijamamı,tshirtimi emiyor 🤭🥺

Yumosi

zamanla huyları değişebiliyor, annesini özlüyor belliki :)

Üzülüyorum onu öyle görünce, umarım zamanla geçer:)