Kanlı Dışkı

Cat_Glory

2 saat önce dışarıya çıkmıştım . Eve geldiğimde dışkısını yapmıştı. Dışkısını temizlemeye gittim. Dışkısını yapmış ve üstünde azıcık kan vardı ve katı değildi. Inceleye inceleye temizledim. Hala araştırıyorum sizce ne yapabilirim?

9 CEVAP

Cotontzu_Siri

Acil vet!! Kanlı ishal...

Zeynooo

Vet e gitmeli

Luckyssss

Ve kediniz kaç aylık

pisicikpisicik

barsak paraziti olunca kanlı dışkı olabilir,iç parazit iğnesi bu durumu düzeltir,tabi vete götürüp baktırmanızda lazım

Cat_Glory

Neden hala cevap gelmedi . Hala bekliyorum...

Luckyssss

Aşıları eksik mi

Cat_Glory

Luckyssss aşıları tam değil kedim 3 aylık

HAY_DOST

Veteriner! !

Luckyssss

Evet acil veterinere götürün vereceğiniz takviyeler veteriner sonrasında olmalı