Bayram Tatilinde Veya Yarın Veterinerler Açık Olucak Mı?

Dufffff

Bayram tatilinde veya yarın veterinerler açık olucak mı? Kapalıysa kaç gün kapalı kalacak?

5 CEVAP

Elliiiis

Kapalı olur muhtemelen ama 2. Veya 3. gününden itibaren açılır diye düşünüyorum. Bunu şehrinizde gitmek istediğiniz veterinere sorabilirsiniz aslında

ArdaSuveren

Kayseri'de yaşıyorum ve petpalace kliniği acil durumlarda her gün her saat açabiliyor onun dışında ilk gün acil durumlar dışında kapalı 2. Günden sonra açılıyor bunun cevabını yaşadığınız şehirdeki klinikleri araştırarak bulabilirsiniz

ArdaSuveren

Kayseri'de yaşıyorum ve petpalace kliniği acil durumlarda her gün her saat açabiliyor onun dışında ilk gün acil durumlar dışında kapalı 2. Günden sonra açılıyor bunun cevabını yaşadığınız şehirdeki klinikleri araştırarak bulabilirsiniz

Ankara da açık sürekli.

Siriuslaa

İstanbul fatih veteriner de sürekli açık oluyor 7/24