Yavru Kedi Aşı

simsim1713

2.5 aylık kedime bugün karma aşı 1. doz yaptırdık. Ama dışkısında kan gözlemledim. Bu aşıdan kaynaklı olma ihtimali var mı
Kedimde parazit yok. Zaten geçen hafta iç dış parazitlerini yaptırmıştım. Genel muayenede de sağlıklı olduğu söylenmişti.

4 CEVAP

sakizsever

bence vakit kaybetmeden veteriner hekiminize yazmalısınız

Renklipati

Hiç duymadım karma aşı sonrası kan gelmesini ateş halsizlik yememe yada kusma gibi sorunlar olur da her kedide değil,bizde zerre bir yan etkisi olmadı..kan farklı bişey mutlaka vet.e gidin yada arayın bilgi alın

BARSLAN

Aşıdan olduğunu sanmıyorum. Makat çevresine bir bakın, kabızsa çatlak oluşmuş olabilir. Öyle bir şey varsa çok az zeytinyağı içirebilirsiniz, biraz da çatlak olan yerlere zeytinyağı sürerseniz düzelir. En iyisi veteriner hekime götürmek tabii.

BARSLAN

Aşıdan olduğunu sanmıyorum. Makat çevresine bir bakın, kabızsa çatlak oluşmuş olabilir. Öyle bir şey varsa çok az zeytinyağı içirebilirsiniz, biraz da çatlak olan yerlere zeytinyağı sürerseniz düzelir. En iyisi veteriner hekime götürmek tabii.