Yaralanma?

Cook

Dün gece kapımıza bir kedi geldi.Aşırı şekilde bağırıyordu.Mama koymaya çıktım sırtındaki tüylerin yolunmuş olduğunu gördüm.Batikonla sildim,dokununca tepki vermiyor.Mama yedi su içti ama hala devamlı bağırıyor.Binaya girdi bizimle beraber eve girmeye çalışıyor sokağa atıldığını ya da kaçtığını düşünüyoruz.Yaranın üstünde görünen kırmızılık batikon normalde bembeyazdı.Yaradan dolayı bağırıyor olabilir mi?Hiç tepki vermedi dokununca kararsız kaldık.Kliniğe götürmeye çalışacağız ama boxı görünce kaçıyor.Ne yapabiliriz,acil bi durumu var mıdır bebeğin

8 CEVAP

Hilalllllll

Eğer ev kedisiyse stresten dökülmüş olabilir umarım veterinlere götürme şansınız olur çok geçmiş olsun.

Cook

Yakaladık sonunda 🙏🏼

Hilalllllll

Ayy çok sevindim İNŞALLA kısa zamanda eski sağına kavuşur 🥰❤️🐈

Hilalllllll

Gerçekten de iyi ki sizin gibi insanlar var 🥰🐈

Cook

Veteriner deli gibi kızgınlıkta ondan bağırıyor dedi,yara varmış ama iyileşmeye başlamış tüyleri ondan dökülmüş.Bir de yolda kustu yavrucak,sarma yemiş çocuk 🤷🏻‍♀️ Mide koruyucu,antibiyotik,iç dış parazit yaptırdık 💕

baranertaga

Yarası mantar mıymış ben mantara benzettim de

Cook

2 tane ufak delik vardı,büyük ihtimalle kavga sırasında başka bir kedi ısırmış ya da bir şey batmıştır dediler,mantar olabilir mi diye de sormak aklıma gelmedi :/Ama deri görünüyor direkt o delikler harici yaraya benzer bir şey yoktu

lilibet4

Geceleri için bilmem ama gündüzleri belediyelerin veterinerlerini çağırabilirsiniz, ücretsiz geliyorlar.