Kedim Çok Yemek Seçiyor

Hilalllllll

Arkadaşlar iyi akşamlar sokak emziren kedim çok yemek seçiyor kuru mama aklı eserse yiyor veya hiç yemiyor veya başka bir yerde yiyor anlamdım başka ne yapalirim şimdiden teşekkür ederim

3 CEVAP

burcuevran

Sokak kedileri eğer mamaya alışkın değilse yemez. Alışkın değildir. Konserve mamaya özellikle jöleli olanları yiyorlar genelde. Yada evde mama yapabilirsin, ben arada sokak kedilerine yapıyorum kıyma ve garnitürü karıştırıp biraz pişirip veriyorum. Bu arada garnitürler tuzlu olabiliyor onu kontrol ediyorum.

ArdaSuveren

Benim kedim henüz yavru desteklesin diye arada bir yoğurt tavuk et veriyordum fakat bı ara fazla kuru mama yememeye başlayınca direk kestim bence kuru mama yemesi onun için daha iyi arada sırada doğal beslenme yapabilirsiniz

Hilalllllll

Kuru öaö vermeye başlayalı neredeyse 2 ay olucak geri dönüş için teşekkür ederim