Kedim Kustu

nisaasavass

merhabalar. kedim biraz önce kustu ancak kusmuğu uzun kalın ve büyüktü. fotoğraf çekemedim maalesef. parazit olabilir mi? malt 1 haftadır veremedik tüy yumağı kusmuğu olabilir mi?

5 CEVAP

Mila__kedi

tuy yumagi olabilir

ArdaSuveren

Eğer maltı uzun süredir veriyorsanız büyük ihtimal tüy değildir çünkü malt kusmasini engellemek için var veterinere göstermenizi tavsiye ederim

ArdaSuveren

Eğer maltı uzun süredir veriyorsanız büyük ihtimal tüy değildir çünkü malt kusmasini engellemek için var veterinere göstermenizi tavsiye ederim

alabalik32

Elinize eldiven takın bakın.Tüy yumağıdır o.

Siriuslaa

Benim kedimde bi kere öyle kustu ve çok fazla yiyip çok koşup zıpladığı için olduğunu düşünüyorum bir daha olmamıştı çünkü.
Takip etmenizi öneririm inşallah bir şeyi yoktur😌