Matisse , Proplan , Hills

mrcasper

Anket

Matisse kitten
(2 oy)
ProPlan kitten
(9 oy)
Hills kitten
(8 oy)
Toplam (19 oy)

kedim scottish fold, 4 aylık olunca mama degişimi yapmak istiyorum ve hala karar veremedim bu seferki seçeneklerimiz matisse ,ProPlan, Hills

2 CEVAP

ArdaSuveren

Benim kedim de scottish blue point biz anne sütlü mamadan yeni kitten a geçeceğiz bu 3 marka içinde hills daha iyi gibi

hilste undan başka ne var ben bilemedim denemek için aldık kedilerim asla ağzını sürmedi normal de yeni mamada heyecanlanırdı hem içeriğini sevmedım hem de beğenmedıler ben de vermedım yedırmedım.