Gimcat Yaş Mamalardan Hangisini Seviyor Kedileriniz

DoraFiko

Geçtiğimiz ay 24lü gimcat yaş mama aldım tavuklu. Kedilerim sevmedi zorla yediler. Şimdi yine indirim var 24lü paketlerde. Her kedinin damak tadı farklı ama belki fikir olur. Kokusu daha yoğun kedilerinizin severek yediği hangisi?

8 CEVAP

Yumosi

domatesli ton balıklı olana bayılıyorlar kedilerim.

sforselin

Damak zevkleri gerçekten çok farklı birbirlerinden. Benimki Gimcat'in neredeyse tüm çeşitlerini denedi ve yemediği bir tanesi olmadı -ki seçici bir kedidir. Sadece normal shinycat'lerin peynirli olan ve kedi otlu olanlarını diğerlerinden daha az sevdi. Ton balıklı karidesli ve tavuklu papayali favorisi. Duo'larin ve filetoların da hepsini sevdi.
(Seçici kedisi olmayanların gözünde bir manyağım sanırım şu an xhdhhf)

Elliiiis

Benim kedim ağzına sürmedi....

Elliiiis

Petlebi’de yeni keşfettiğim vitakıraft var. Severek yedi. İçeriği de fiyatına göre hiç fena değil. Gourmet yiyor ama az önce öğrendim ki içeriği kötüymüş.

Elliiiis

Gourmet içinde şeker var. İlk defa içeriğine baktım onun ve zamanında alıp yedirdiğim için pişman oldum. Sanırım ondan deliriyorlar....

Palyaco

Benim kedim gimcat sadece suyunu iciyor oda elmalı olanı sadece miamor ve vitakiraf seviyor

Ekindegss

Ben kedimde sadece tavuklu debmnedim yedi ama çok severek yemedi naturea, n&d ve schesir i daha çok seviyor.

DoraFiko

Gourmete deliriyor benimkiler. Ödül niyetine ayda yılda bir veriyorum çok seviyorlar diye.
Dediğiniz mamayada bakayım çok teşekkürler