Misafir Kedi Acil Cevap

idamla

Merhaba, evde 7 aylık dişi kedim var fakat bir akrabamızın kedisi bizde 10 gün kadar misafir olacak. Kedi erkek ve 2 aylık, ne yapmam gerek mamaları ayrı olsun veya benzeri gibi tavsiyelerinizi bekliyorum ne yapmam gerek bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler

1 CEVAP

Yumosi

merhaba, 10 günde birbirlerine alışmaları biraz zor olabilir. hemen biraraya getirseniz kıyamet kopabilir :) ayrı yerlerde tutun. tabiki tuvalet ve mama su kapları ayrı olsun.