Animonda

Sznyll

Bu yaş mamanın içeriği nasıl? Şu aralar çokça yaş mama araştırıyorum. Gerçekten her şey çok pahalı onu fark ettim. Malesef bir kutusuna 9-10 lira veremiyorum. Ortalama max 6-7 liralık yaş mama alacağım. Daha ucuz olursa hayır demem. İçerik olarak iyi bir şey olsun istiyorum. Başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Önemli olan tek şey kedinin tadını sevip sememesi değil içeriğide iyi olan mamalar önerirseniz sevinirim. Bazen whiskas falan öneriliyor çünkü. Teşekkürler şimdiden ♥️♥️

17 CEVAP

Lakis

Merhaba gimcatin elmalı ve tavuk filetolu 24lü yaş maması şuan tren&yolda 100 tl tanesi 4 tl ye falan geliyor takip ederseniz diğerleri de indirime giriyor zaman zaman

melist35

zoo.com.tr de indirim var şuan gimcat yaş mamalar 4 tlye geliyor. 23 tanesini 93 tlye aldım hatta dün. ilk alışverişe 10 tl kupon var.

animonda (carny) serisi iyi bitek, diğerleri çöp. ayrı gourmet ve felix gibi. hayvan atıklarından yapılan mamalar. onun yerine marketten 2 tane kalçalı but haşlayıp verin havuçla daha faydalı yani.