Animonda

Sznyll

Bu yaş mamanın içeriği nasıl? Şu aralar çokça yaş mama araştırıyorum. Gerçekten her şey çok pahalı onu fark ettim. Malesef bir kutusuna 9-10 lira veremiyorum. Ortalama max 6-7 liralık yaş mama alacağım. Daha ucuz olursa hayır demem. İçerik olarak iyi bir şey olsun istiyorum. Başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Önemli olan tek şey kedinin tadını sevip sememesi değil içeriğide iyi olan mamalar önerirseniz sevinirim. Bazen whiskas falan öneriliyor çünkü. Teşekkürler şimdiden ♥️♥️

17 CEVAP

Elliiiis

Gourmet içeriği ortalama bence fiyatı 5-6 tl gibi bir şey ve kedim severek tüketiyor alıp verince. Mesela pahalı nutri, gimcat falan aldım ağzına sürmüyor anlamadım...

dezgicavus

Mar Ka ma ma da bozita 370 Gr 14 TL, geyik etli vs içinde tavuk falan da var içerik olarak bana iyi geldi. Alıp denemedim, mama alırken alıcam ama hem fiyat hem içerik çok iyi. Tek seferde yiyeceği kadar poşetleyip buzlukta saklamayı düşündüm.

Sznyll

Onun içinde başlık açtım ama önerilmedi içeriği kötüymüş.

Elliiiis

Öyle mi? Bilmiyordum demek ki ondan yiyormuş 🥲

Elliiiis

Geçen gün petlebide tanıtımda olan vitakraf diye bir markayla tanıştım. Denemek için aldım ve kedim çok severek tüketti.
İçerik

Et ve et ürünleri (%55, hindi göğüs eti %10 )
Sebze (patates nişastası)
İnulin
Taurin
Mineral maddeler
Analiz Raporu

Protein % 11
Ham Yağ % 4,0
Ham Lif % 0,3
Ham Kül % 2
Nem %81
E671 Vitamin D3 250 İee1
Demir 15mge4
Bakır 1.0mge5
Manganez 1.0mg 3B605
Çinko 18,00mg
Taurin 445mg
De Bw 200010
İçeriği bu şekil fiyatı da uygun yani bence alıp verilebilir.

Elliiiis

Ayyy uyguna kaliteli iyi şey bulmak çok zor maalesef. Umarım bilgili biri aydınlatır.

Sznyll

Evet malesef öyle. Uygun fiyatlı olup güzel olan çokk az şey var. Teşekkür ederim sizede ♥️ İçeriği güzel gibi fiyatıda çok pahalı değil onuda araştıracağım.

losive

Animonda youtube da tavsiye etmişti bir kanal denemek için aldım bende içeriği güzel bence.

tyguler

Animonda, nutri feline, gimcat iyi markalar. Içerik olarak yani. Geçen gün bu 3 markayı 6-7tl olarak görmüştüm :)

Pofupof

Anemonda veriyorum ben kedime. Zaten ne versem seviyor bizimki. Ama içeriği çok güzel. Et ve etsuyu tamamen. Fiyatı da 1ü0 gr 6.5 tlden aldım en son bence iyi.

Nutri yi o kadar yememişti mesela.
Felia fena değil. Gimcat iyi ama 70 gramcık ve pahalı.
Bir de prochoiceun 400 gramlıkları var bu sitede. İçeriği pek çok markaya göre güzel. Et yüksek, şeker tahıl yok. Bakabilirsiniz :)

simbakedi

a m a z o n da gimcat indirimdeydi kitteni 5 tlye aldim bakin isterseniz ama bunun da icerigi guzel bence

Animonda nın içeriği gayet güzel. Deneyebilirsiniz :)

Animonda çok güzel bir mama öneririm

Esnzn

Animonda ve bozita veriyorum ben de. Özellikle bozitanın 370 gr lık tetra paketlerini tavsiye ederim ekonomik oluyor içerik de çok temiz 13 tl paketi ama 3-4 kere verebiliyorsunuz. M a r k a m a m a dan alıyorum.

Elifsu17

İçeriği temiz