Kedi Vitamini Veteriner Tavsiyesi Olan

yagmurryamaan

Arkadaslar merhaba kesi vitamin takviyesi olarak veteriner tavsiyesi ile kullanıp bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim

5 CEVAP

tyguler

Zoetis VMP Catpaste:
Tüy dökümü için veteriner önermişti tüy sağlığına bir etkisi olmadı ama bundan memnun kalan çok kişi var benim kedimin vitamin eksiği olmamasıyla alakalı tüy dökümüne iyi gelmedi büyük ihtimalle.

Mbv MVB catpaste:
Kullanmadım ama veterinerim önermişti kullanmadım ama yine de yazmak istedim vet önerdi sonuçta.

Feyzaaa555

Zoetist vmp yi kullanıyorum şuan mevsim geçişinde olmamıza rağmen çok az dökülüyor tüyleri

Pofupof

Veda Phytomins tablet. Bağışıklık sistemine çok faydalı. Sokaktaki kedilere de yaş mama içinde veriyorum bazen. Hasta olanları da çok hızlı toparlıyor. Kesinlike öneririm

alabalik32

Zoetis vmp cat paste
Diafarm vme multivitamin ikisinide dönüşümlü kullanıyorum.

BademSeker

Vmp biz de kullandik. Tüy dökümü, yumuşaklığı ve parlaklığında gözle görülür fark oldu ama baska bi etkisini faydasini görmedim