Kedinize Hangi Yaş Mama Markasını Veriyorsunuz

Yumak3302

Kedi yeni yaş mama alacağım siz hangi yaş mamayı alıyorsunuz

9 CEVAP

losive

N&D, Nutri, Naturea, Schesir, Animonda, Gimcat

tyguler

@yagmuryaman ikisi de kötü içerikli mamalar maalesef.

Benim kedim en çok felicia kısır somonlu konserve seviyor ondan alıyorum en çok

Nd kuzulu, domuzlu ve bazen baliklisini alıyorum. Felicia somonlu ve ton balıkli. Şu ara ton baliklisi favorileri çok seviyorlar. Nutri feline ton balıklı mamalarini da seviyolar ama içinden küçük küçük kılçık çıkıyor daha seyrek alırım onu artık. Gerçi feliciadan da çıktı kılçık. Miamor somonlu. İlk kez reflex essential aldım içeriği güzel ona da bakabilirsiniz. Arada animonda carny.

yagmurryamaan

Purina felix konserve ve purina gourmet kullanıyorum.İçeriğine bi göz atabilirsiniz

tugbaakalem

Ben yaş mamada da kuru mamada da hills kullanıyorum

Pofupof

Animonda, felicia nadir olarak gimcat. Nutriyi pek iştahlı yemedi

Insan

Animonda,felicia konserve

Ekindegss

Naturea, schesir, N&D, felicia konserve, gimcat de vermiştim ama onu çok iştahlı yemedi tekrar almadım.

Feyzaaa555

Schesir naturea gimcat meo chefs