Kedim Mamayi Ağzından Düşürüyor

yarenmizrak

Merhaba kedim bir yaşında mamayi yiyememe sorunu yok. Bugün çöpe atılacak bozuk ciğeri gizlice yemiş, sonra da kustu. Ondan sonra böyle ağzında bir şey varmış gibi hareketler yapmaya başladı sanki bir şey yiyormus gibi. Şimdi de ne zaman mama yese çiğneyip ağzından düşürüyor. Bu saatte veterinere ulaşamam, ne yapabilirim neyi vardir

4 CEVAP

yarenmizrak

Veterinere gittik... Kıyma poşeti yutmuş obur kedim. Şükürler olsun ameliyatsız kendisi çıkarırmis..

Pofupof

Ağzında bozuk ciğerin tadı kalmış olabilir. Biraz yoğurt vermeyi deneyin.

Bi de yarın veti arayım mutlaka

Palyaco

2 kasik zeytinyağı tatlı kaşığı verin duzelir

Bence farkı şeyler verip iyice huylandırmayın derim 1-2 güne gider huylanmıştır psikolojik olarak yapıyordur eğer düzelmezse veterinere danışın ama düzelir