Yaş Mama Muhafaza

Yuusuft

Yaş mamaları açılmadığı zaman buzdolabında mı yok serin bir yerde mi saklamak gerekir bu ürünleri aldığımız yerlerde genelde rafta öyle dışarda duruyorlar ama eve getirince içinde et tavuk vs. Var bozulur diye dolaba koyuyorum serin biyerde durması mı yoksa dolapta durması mı iyidir.

3 CEVAP

Elliiiis

Ben dolaba koyuyorum. Tercihinize kalmış fakat serin yerde saklamak en iyisi. İlla dolaba konacak değil. Yaz geldiği için ben dolapta tutmayı tercih ediyorum.

lilibet4

bence de buzdolabında saklamak en iyisi, risksiz.

simbakedi

gunes almayan asiri sicak olmayan yerde tutuyorum ben. actiktan sonra bitirmediyse 2 gun icinde max tukettiriyorum kedime bu surede buzdolabinda tutuyorum