Kedim Çok Durgunlaştı

Mia2708

Birkaç gündür kedim eskisinden daha çok durgun anlamadığım bir şekilde. Çoğu zaman uyumasa bile yatıyor, eskiden kendi kakıp toplarıyla oyuncaklarıyla oynardı ama şimdi topu ben atmasam görmüyor bile. Birkaç gün öncede yediği mama alerji yapıp boynunda yara yapınca veterinere gitmiştik. Orada onu toparlayacağını ve zayıflamış olduğunu söyleyip yarayacak bir iğne yaptı doktor. O günün akşamından beri durgun artık endişelenmeye başlıyorum. Ne yapabilirim lütfen yardım edin.

1 CEVAP

Hilalllllll

Bence Bi veterinlerinize daşın o iğneden sonra kedim durgunlaştı diye geçmiş olsun