Gebze Ve Civarı Acil!

Ece5

Arkadaşlar merhaba akşam bir minik bir kedi bulduk tahmini 3 4 günlük olduğunu düşünüyoruz acil süt anne bulmamız gerek o yüzden burayada bir yazayım dedim el birliğiyle bulabilirmiyiz?

8 CEVAP

Tsubasa9

Süt anne bulana kadar kücügün hayatta kalabilmesi icin yapilmasi gerekenleri biliyor musunuz acaba?

Ece5

Arkadaşlar bu durumda cok kedi büyüttüm en fazla bir haftalık olması lazmki yaşasın hatta şuan o durumda bir bebegmz daha var bir haftalıkken bulduk ve şuan 25 günlük bu ondan da ufak ve göbek bağı üstünde oyüzden acil süt anne arıyoruz cok ufak annenin sıcaklığında olması gerek

Ece5

Biliyorum hepsini yaptım bu durumda bir sürü kedi büyüttüm ama bu cok ufak anneyi emmese yaşayamaz

Reyyanhan

Elinle çişini yapması için tampon yapmalisin. Çişini kakasını yapabilmesi için parmagin a peçete yada bez koyup hafif hafif vurarak çişini yapmasını sağlayın. Süt anne bulana kadar da anne sütü tozu alın. İnternetten bakın iyi ce

Cotontzu_Siri

Facebook'ta hayvan sevgisi okullarda seçmeli ders olsunmu sayfasında paylaşın

bircgim

süt anne bulana kadar zaman kaybı petshopta anne sütü tozu almanı öneririm

Benim1kedimvar

Instagramda ki sayfalaranda bakin derim

Ece5

Hepsine bakıyoruz bulamadık koca şehirde ya