Goody Köpek Maması Sokaktakiler İçin Alınırmı

Cansuoz1

Merbaba sakarya karasuya bir süreliğine geldim fakat burda aşırı aç hayvanlar var fazla durumum yok mama alacak 80 tlye goody 15 kg köpek maması buldum alınırmı? Ya da öneriniz varmı?

5 CEVAP

yagmurryamaan

Asla alınmaz.Hatta mama bile denmez o mamaya .Hiçbir hayvan yemiyor.Reflex ve proline a bakabilirsiniz ama ♥

sultansbutler

yemin ediyorum o mama nasıl hâlâ üretimde merak konusu. hayvanlar yemiyor bir türlü o mamayı. herhalde tadı ekmek gibi. başka ucuz markalara bakın.

Nermintaskin012

Asla alınmamalı.. yiyen çok nadir hayvan gördüm yiyenlerinde üstünde değişik değişik etkileri oluyor goddy yedikten sonra kanlı ishal olanı dahi duydum ben

Zgur

Pro line öneririm 15 kg'ı 160tlye bulunabiliyor şu anda. Ben köye gittiğimde oradaki köpeklere veriyordum afiyetle yiyorlardı

Budi

Tuz oranı çok yüksek diye biliyorum.ayrica bağırsaklarda sikinti yaşayan tanıdıklarım var.