Kedi Balık Yağı

pelnztrk

Kedime balık yağı almak istiyorumda önerebilir misiniz ?? Ne almalıyım

5 CEVAP

lilibet4

Vet's Plus'ın Somon Yağını aldım ben yakın zamanda, ********da uygun fiyatta buldum hatta. Bakmanızı öneririm.

DoraFiko

Mutamin öneririm. İştah açıp kilo aldırıyor. Tüy deri ve göz sağlığına katkısı var. Tadını sevmeyebilir bizimkiler hiç sevmedi. Yaş mamaya karıştırdım yada enjektörle verdim.

Ali1994

Vets Plus somon yağını öneririm bizimkinin iştahını açtı baya

pelnztrk

Ne için siz alma gereksinimi duydunuz peki

lilibet4

Kedimiz olması gerekenden biraz zayıf maalesef ek gıda olsun hiçbir şeyden eksik kalmasın diye aldık.