Kedi Alerjisi Olanlar!!!

DAMLAYMANAV

Proplanın websitesinde liveclear serisini gördüm. Alerjisi olan insanlar için üretilmiş. Kedi tüyündeki alerjenleri azaltma özelliği varmış. Üstelik genel içeriği, standart mama ile aynı. Bilen, duyan, kullanan var mı?

3 CEVAP

valla benim alerjim var, ilk defa duydum bunu, doğru mu bilmiyorum, şuan yapabildiklerim göz damlası, hap ve burun spreyi maalesef. Yatıp kalkıp dua ediyorum geçsin diye

DAMLAYMANAV

Evet doğruymuş. Proplan ile görüştüm 2 gün önce, temmuz ayı itibariyle liveclear serisi Türkiye’ye gelecekmiş. Alerjisi olan kedi sahiplerinin kedileri bu mamayı tükettiği takdirde, vücutlarındaki alerjen ciddi oranda azalıyormuş. Web sitesinde içeriğine bakabilirsiniz serinin.

Rgms

@DAMLAYMANAV Alerjilerin çoğu bağırsak kaynaklıdır. Hassas geçirgen bir bağırsağınız varsa gluten, lektin ve süt ürünlerine karşı alerjiniz de olabilir. Kedi alerjisi olduğunu düşünen çoğu insan aslında bu durumları gözden geçirmeli.

Çörek otu yumuşak kapsül ve quersetin almanızı öneririm. Özellikle bahar başlamadan kışın kullanmak daha etkili olur.