Matisse Kedi Maması İyi Mi

mrcasper

kedim scottish 4 aylık olunca mama degistiricem MATİSSE sizce nasıldı 120 tl civarı önerileriniz varsa yazabilirsiniz

7 CEVAP

Nermintaskin012

%20 pirinç var birde buna ek mısır içeriyor ve yüzdesi belirtilmemiş bence şüpheli bir mama..

mrcasper

Scottish kedim için pro plan mı matisse mi

İkisi de iyi mamalar değil. Matisse fiyat performans ürünü biraz. Brit care yeni seri öneririm

simbakedi

bozita bakabilirsin proplandansa

Minikmuezza

Matisse proplandan daha iyi.

Nermintaskin012

Yani bozita, profine, sanabelle olabilir veya deneyip mystic alabilirsin içeriği iyi eğer kedinin üstünde yan etki yaratmazsa kaliteli bir mama sayılabilir

melist35

kedinize en yarayacak mama proplandır. içerik olarak matisseden çok çok daha iyi. açık renkli kedilerin hassas bir derisi ve sindirim sistemi olduğu için tahılsız mama tüy yapısını bozar ve uzun vadede birsürü sağlık sorununa yol açar (deneyimle sabit). o yüzden proplan veya advance kullanın, tahıllı serisinde en iyi mamalar