Başka Şehirden Kedi Sahiplenebilir Miyim? Kargo İmkanı Var Mıdır ?

damlaabusee

Ben Malatya 'da yaşıyorum ve minik bir yavru sahiplenmek istiyorum fakat burada bu imkanlar çok kısıtlı. Ben kediye para verip de almayı mantıklı bulmuyorum çünkü onlar mal değil , satın alınmamalılar bunun için acaba burdan bulduğum bir bebişi yaşadığım şehire gönderme imkanı var mıdır ?

13 CEVAP

Reyyanhan

Ben kedimi asla pet nakil ile yollamazdim. Sahiplenmek isteyen gelip alsin.. yavrum u tek başına o yola göndermem . Bide gittigi yer değişik insan lar tanıdık değil. Ayyy. :/

Reyyanhan

Bende Bihter ı geri aldım kötü baktıkları için. Ama dusunsene uçağa binecek. Bu gerilim onlar için. Ben bile uçakla rahatsız oluyorum kulaklarım boğazlarım . Kediyi düşünün. Olmaz öyle. Hem o gerilim hem yabancı insanlar. Kedi için ağır

pamuk18pamuk

Başka bir şehirden sokak hayvanı mı alacaksınız?

bircgim

sokakta yaşayan bir kediyi eve alıştırmak zor yavru alsa annesi varmı yokmu bilemez ancak terkedilmiş bir yavru bulursa onu alıştırabilir ... sahipsiz kedileride sahiplenebilir ancak başka şehirden çok zor malatya civarında ücretsiz kedi sahiplendirme yokmu arkadaşım . bende kedi çok ama malatyaya gönderilmez dediğin üzere onlar mal değil kargolanıp yollansın . ancak özel olarak gelinirse olur.

damlaabusee

Malatya civarinda ucretsiz kedi sahiplendirme imkanı bulamadığım icin soruyorum zaten.
Satin almak istemediğim icin

Şartlar uyarsa Elazığ'dan sahiplendirebilirim.

dollfacepersian

Bence pet nakil ile gayet güzel bir şekilde başka şehirden kedi sahiplenebilirsiniz. Tek kötü yani fiyatı pahalı olabilir

damlaabusee

Sorduğum çogu kisi buna olumsuz bakiyor ne yazik ki :(

dollfacepersian

Birçok kişi kediyi sahiplendirdiği kişinin kendisi ile aynı şehirde olmasını istiyor çünkü sürekli kontrol edebilme ve bir sorun olduğunda alabilme şansları oluyor. Bu arada sahiplendirmek istediğim yavru bir kedi var pet nakil ücretini siz karşılarsınız ve uygun olursa size sahiplendirebiliriz isterseniz

dollfacepersian

Reyyanhan
Kedi sahiplenilmezse köyde diğer sokak kedileri ile yaşayacak. Tüm kardeşleri yuva buldu ve sadece o kaldı. Şuan iyi bir yuva bulunsun neresi olursa olsun düşüncesindeyim. Tabi ki gelip almaları daha iyi ama durum el vermiyorsa yapacak bir şey kalmıyor.
Başka şehirde olsada güvenilir,iyi insanlar olabilir ve tanıdıklardan daha iyi bakabilirler.Tanıdığım biri köpeğinin yavrularını sadece tanıdıklarına veriyordu ve tanıdıklarından biri yavrulardan birine kötü baktığı için geri almışlardı

dollfacepersian

Reyyanhan
Sahiplenilme durumu net değil ve kedilere bakan bayan son kararı söyleyecek. Umarım ne olursa olsun yavru için iyi olur. Şuan hâlâ bayanda ve güvende ve keyfi yerinde neyseki

Zeynooo

Bildiğim kadarıyla yok olsada pahalıdır yani