Kedi Parazit Damlası Sonrası Halsizlik

emirhanaydin

Bugun veterinerde ic dis parazit yaptirdin kedime eve geldim ve halsizleşti normal mi

1 CEVAP

İç dış parazit sonrası halsizlikle alakalı genelde yetişkin kedilerde olmaz yavru kediler için az da olsa halsizlik olabilme ihtimalini göz önünde bulundurabiliyorlar veterinerler ama psikolojik olarak eğer ilk defa yada uzun zaman sonra 7-12 ay sonra veterinere gittiyse psikolojik olarak rahatsız hissetmiş olabilir ertesi güne toparlanır muhtemelen .eğer ateş ölçeriniz varsa göbek kısmından yada kol altından tüyün az olduğu bölgeden ateşini ölçebilirsiniz