Memnun Kaldığınız/Kalmadığınız Pet Eşyaları Satan Siteler?

sultansbutler

petlebi, mar ka ma ma, pet bu ra da, gibi siteler orjinal ürün satıyor güvenilirler ama diğer pet sitelerindeki tecrübeleriniz neler? dolandırıcı hissi veren siteler var mı sizde fiyatlardan dolayı? mesela bana o hissi veren ju an pet mar ket. burdan alışveriş yapan var mı? aktif bir şekilde instagramdalar ama şikayet varda 3 şikayet gördüm. insan ister istemez çekiniyor.

16 CEVAP

Nermintaskin012

Denediklerim:
Petlebi, pet zz sh op, pet bu ra da, ju an pet, te miz ma ma.
Öncelikle petlebi zaten genelde tercih ettiğim seçenek oluyor. Pet zz sh op'tan ölen kedim için, malt, furminatör, tuvalet, mama kum vb almıştım ürünler orjinaldi. Ama aldığım mama pakedi kargoda hasar görmüş ve açılmıştı müşteri hizmetleriyle görüşüp iade ettim. Sağlam paketle beraber hediye olarak tasma ve yaş mama göndermişlerdi.
Pet bu ra da: Eh işte çok indirimli sayılmaz, ürünlerde sıkıntı yok ama paketleme biraz zayıf ve kargosu yavaş
Te miz ma ma: Burdan sadece mama aldım ve memnundum farklı mama denemelerine başlayınca bu siteyi bıraktım
Ju an pet: Allah korusun sakın ordan alışveriş yapmak gibi bir hataya düşmeyin. Denemek adına küçük bir sipariş vereyim dedim. 3 kilo nd mama ve tarak almıştım. Normalde nd mamaya bayılan kedi paketi açar açmaz odadan kaçıyordu. Tarağı deneyeyim dedim birkaç kullanımdan sonra elimde kaldı. Tarakta sıkıntı çıkınca şüphelenip veterinerden açık nd aldım biraz. Aynı çeşit ve aynı markaydı ama Ju an dan aldığım mamadan 2-3 tane yiyip bıraktı sonra da veterinerden aldığıma döndü. Bende iade etmek istedim ilk seferde işte paket açık kabul edemeyiz falan dediler sonra biz size dönücez dediler. Aradan haftalar geçti ne arayan oldu ne de aramaya dönüş yapan.. mama da sokaktaki çocuklara gitti.. kısaca tercih etmeyin ve petlebiden pek şaşmayın

sultansbutler

@dezgicavus şikayetvar da o siteyle ilgili 9 şikayetin nerdeyse hepsi kargonun verilmemesiyle ilgili. 1 2 soru çözülmüş ama bana biraz kötü bir site gibi geldi.

Petlebi ve Frogpet memnun kaldıklarım. memnun kalmadıklarımı yazmak istemiyorum kimi kötü kargolama kimisi sahte ürün gönderme vs. Memnun olduklarımızı bilsek yeter bence. Şüpheli gelenlere bulaşmamak lazım.

Renklipati

Mamayı genellikle petlebiden alıyorum diğer eşyaları ise t r e n d yol yada he psi burada fakat bir kez burda mama yoktu mama cı teyzeden aldım çok hızlı ve iyiydi çok kişi tavsiye ediyor ma ma cı teyzeyide

aycylmz

en mama paketlemesi gayet güzeldi ama stokta olmayan bir ürünü satın almışım daha sonra arayıp muadil bir ürün gönderelim mi diye sordular fiyat farkı almaksızın. Stokta olmayan ürünü satmaları hoşuma gitmedi ama en azından mağdur etmediler.

Petlebi'den altı kez alış-veriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım fakat bir tık pahalı, m a r k a m a m.a dan da bi o kadar yaptım fakat bir kere mamanın durduk yere kurtlanması bir kerede s.k.t. epey yaklaşmış mama gönderdikleri için(para iademi aldım) orayı bıraktım. K. ödemeli alışveriş yaptığım için bu özellikli siteleri kullanıyorum. P e t b u r a da'dan da memnunum şimdilik. A m a z onp e t center'dan bir kez aldım, iki ürün farklı geldi ama sağlamdılar şükür. H a yv a nlar i ç i n h e r şe y de ürünlerin çoğu stokta değil yoksa mesela Nd nin hiç bir ürünü stokta yok yoksa oradan alıcam ama aldatmaca yapıyorlar.

sultansbutler

ju an değil lu ka pet market olacaktı o yanlış yazmışım🤦‍♀️ ama ju an tecrübeleri öğrenmek de iyi oldu.

Nermintaskin012

Lu ka yı denemedim hatta adını bile duymadım bir araştırayım

tyguler

Kolay.mama tarak almıştın furminator, sorunsuz ve hızlı geldi.

mama fab ri ka sı beni biraz işkillendirdi hiç alışveriş yapmadım yapan varsa bilgilendiriseniz sevinirim. En sevdiğim site ko lay mama çeşit çok ondan sanırım. Ev i ne mama daha uygun fiyatlı kuru mamalarda. Ordan da baya alışveriş yaptım. Pet zz shop tan ilk kez yaptım memnun kaldım. mar ka mama son kullanma tarihi yakın Mamaları satıyor gibi oraya ön yargılıyım. Pet bura dan da baya yapıyorum ama pahalı biraz

sultansbutler

@Ebrugurkaracayir e vi ne mama sitesini demeniz iyi oldu brit carein yeni serisinden 7 kiloluk paketleri stoktaydı. yeni seri her yerde yok çünkü büyük paketlerde.

dezgicavus

Bende hayvanlar için her şey sitesini merak ediyorum. Kargo bedava seçenekleri geniş 33 TL olan maltı bile kargosuz alabiliyorsun. Ürün çeşidi de fazla .Oradan alışveriş yapan var mı ???

sultansbutler

@kedililililerle frogpeti inceledim sitede kedi taşıma kutusu falan bile yok 😳 çok eksik bir site. mama alırken belki tercih edilebilir orjinal ürün satıyor diye.

Petlebi ,********,***********,temiz kedi kumu bu yerler güvenilir yerler

sultansbutler

@Cilli_bebek_cilek site isimlerini ayrı yazmanız gerek yoksa petlebi sansürlüyor. heceleyerek yazabilirsiniz.