Acil Yardım Arkadaşlar. Önerilere İhtiyacım Var ://

Köpeğim koltuğun deri kısmını oyuyor ve parçalarını yiyor. Koltuğun üzerinde örtü var ancak benim yokluğumu fırsat bildiği an örtüyü kaldırıp yemeye devam ediyor. Kocaman bir çukur oluştu koltukta. Sadece bu da değil duvarı da yiyor duvarlar hep diş izi ve parçalar da yerde değil midesinde🤦🏻‍♀️ Neler yapabilirim? Aynı zamanda koltuk tamirinde koltuğu düzeltebilirler mi ? Resmi yükleyeceğim.

4 CEVAP

Pofupof

Büyük ihtimalle insanlarda da olan pika sendromu bu. Vücudunda eksik olan maddeleri çevreden karşılamaya çalışıyor. Hem bu davranışı için hem de yuttukları için acil veteriner görmeli. Milde ve bağırsağı tıkanırsa ameliyata kadar gidebilir

alabalik32

Benimde deri sandalyelerim aynı şekilde elek gibi aynı. Şimdi 15 aylık oldu bıraktı bu huyunu ama olan sandalyelere oldu. Gelenlere yeni moda buymuş diyorum 😂

blue_hpood

lütfen kka’dan eğitim satın alın. köpeğinizde problem yok, sadece sizi takmıyor diyebilirim.

Dişleri de kaşınıyor tahminimce. Ama oyuncaklarını da yerken parçaladı oyuncak dayandıramıyorum🤷🏻‍♀️ Sabahtan beri ilgilenmiyorum tepkimi anlasın diye inşallah anlar🥲