Petlebide 1 Kuruşluk Yaş Mama

Siyammm

Vitakraftın yetişkin yas maması %99 indirime girmiş 1 kuruş şuanda. Bu ramazana ozel fln değildir bence. Sokak kedilerine alıyım dedimde hataysa çekerler sonra. Ne düşünüyosunuz?

8 CEVAP

dezgicavus

Son kullanma tarihi yakın stok bitsin diyedir :)

sundowndread

ben kedime bir şeyler alırken buna denk geldim ve bunu da sipariş ettim. tahminimce ürünü yaymak ve tanıtmak için yapılan bir şey. kedim mamayı yemedi zaten çok seçici her mamayı yemiyor ama sokaktaki kedi seve seve yedi. alınıp sokaktaki kedilere verilebilir

Nihangenc

Aynı şekilde bende üç tane aldım üç kuruşa geldi kedim bayılarak yedi çok memnun kaldım tanıtım amaçlı yapmışlar sanırım

Siyammm

  1. Ay son kullanma tarihi

Siyammm

Bende vericektim ama sonra hata ise para çekerler diye korktum

dilbeste

tanıtım için yapılmış bir şey bu sanırım. benden ekstra para çekmemişlerdi.

Nermintaskin012

Tanıtım için bu ben kalp şeklinde paketi olandan almıştım 3 tane 3 krşa geldi gerçekten

ezginiko

Fazladan bir para çekmiyorlar. Bende aldım ama evdeki kedime vermiyorum. İçeriğine bakmadım ama çok cıvık bir kıvamı var. Sokaktaki kedilere veriyorum herşeyi olduğu gibi bunu da bayıla bayıla yiyorlar 😄