2 Aylık Yavru Sarman Mama Seçimi?

Ugurpolatt

Merhaba. Sarman 2 aylık kedim var. Sütten yeni kesildi fakat hangi mamayı vereceğim konusunda çok kararsızım. N&D Felicia Brit care crazy arasından hangisini seçmeliyim? Destek rica ediyorum 😊

13 CEVAP

losive

N&D bütçeniz yetiyorsa Bozita da deneyebilirsiniz hem daha uyguna geliyor bu saydığınız mamalardan da iyidir.

Insan

N&D den bu ara fazla şikayet gelmeye başladı.Bozita,sanabelle,brit care öneririm.

ND ağır gelebilir bence felicia uygun

Oqrenerde06

İkisini de kullandım 6 aylık dönem de çok memnundum N&D den taa ki son paketler de yememeye başlayıncaya kadar felıcıa da güzel mamadır keyifle yer gelişimini de güzel yönden destekler brit crazy nedense bana güven vermiyor onu da deneyen arkadaşlar yorum yapabilir.

simbakedi

nd de kullanabilirsiniz ama ben de bozitayi oneririm nd almazsaniz. brit care kullanmadigim icin yorumum yok. ama felicia bozitaya gore de alt segment kaliyor. nd ya da bozita bakabilirsiniz. bozita 10kg almistim ben de sarman 2.5 aylik kedime cok begendi. tahilsiz tavuklu kitten olanini almistim. tek tavsiyem eger bunu alirsaniz yas mamalari balikli olsun. bozitadan sonra da balikli mama alirsaniz kediniz daha mutlu olur ben de oyle yaptim su an nd balikliyi severek yiyor. ama nd ocean kittenda kakasi yumusamisti su an boyle bir sorun var ndde. ama 10 gune gecti benimki ishal olmadan haberiniz olsun.

İlk sanabelle kullandık memnundum sonra daha iyi diye Nd ye geçtik ama son serisinden memnun kalmadığımız için onu bıraktık sonr brit care kitten a geçtik ve kedim egzama oldu. Brit care in içindeki etlere hiç güvenmiyorum kalitesiz etten tavuk alerjisi olduğunu düşünüyorum. çünkü brit care kısırlaştırılmış mamada da diğer kedim uzuuun bir süre ishal oldu. keşke sanabelle den devam etseydim diyorum. Bozita kullanmadım ama keşke onu da deneseydim. Şuan felicia kuzulu kitten yiyor mecburen çünkü tavuk alerjisi var iyi yönü severek yiyor. Denediğim ve önerebileceğim sanabelle kitten

Palyaco

Bozita exclision naturea alleva kedi mamasi bunlar bütçeniz varsa orijen acana

Esims

Kediniz 2 aylıksa en az 5-6 aylık olana kadar Royal Canin yavru kediler için olan mamayı kullanmanızı tavsiye ederim. Büyüdüğünde de N&D ye geçebilirsiniz.:)

Brit care yeni serisinden kitten bu üçü arasından en iyisi:)

gulf_

N&D alabilirsiniz kaliteli bir mama. Hem de N&D ile başladığı için sorun olmaz diye düşünüyorum. Bütçeniz varsa acana da alabilirsiniz. Yok bunlar değil derseniz brit care

Renklipati

Bence N&D ye bütçeniz uygunsa biraz daha katıp acaba fırs feast alın derim gelişimi için çok güzel mamadır besleyici doyurucu

Silvercalico

Prochoice kullanıyoruz biz. 1 aylik oldugundan beri severek yiyor. Hatta yanina degisik markali mamalarda koydum ama yine prochoice kuzu etli olanı yiyor.

Biz pro plan kullanıyoruz benim miinnoş çok severek yiyor tavsiye ederim