Tuvalet Sorunu

Nuniss

Arkadaşlar iyi geceler benim kedim bu aralar tuvaletini yaptıktan sonra poposunu temizlemiyor elimde peçete arkasında dolaşıyorum ben temizledikten sonra kendi de temizliyor ne yapılabilir bu konuda yardım edin :((

7 CEVAP

duygusayy

Islak pamukla poposunu silin ıslatın, temizleyecektir. Gün içerisinde de ara şura bunu yaparsanız alışkanlık haline getiricektir.

pamuk18pamuk

Kediniz kaç aylık? Küçükse bu durum olabilir bizde de vardı ama zamanla geçti

Cotontzu_Siri

Aynı sorunun kaçıncı soruluşu bu

Nuniss

4 aylık pamuk18pamuk .
Kusura bakma cotontzu_siri sen cevap vermek zorunda değilsin....

Zeytinlicorek

Benim kedim 2,5 aylık, tuvaletini yaptıktan sonra temizlediğini görmedim ben. :/

Benim1kedimvar

Yavru kediler kendilerini çok yalamıyorlar genelde patilerini temizlerler

Zeytinlicorek

Teşekkür ederim. :)