Sorum Acil Kedim Geri Gelir Mi?

Patili_1

Benim biyere gitmen gerekiyordu şuan köyde duruyoruz ve anneannemle evimiz yakın yürüyerek gidilebiliyor ama kedim bizim evdeydi ve biz anneannemlere gitmek zorundaydik annemler bizim evdelerdi ama naptiysak bizle geldi tutmaya calistigimizda kaçtı bı sure bizimle geldi daha sonra köpek seslerini duyup gelmemeye başladı sabahken bi kere aynısı olmuştu ve geri dönmüştü ama şuan gece sizce evin yolunu bulur mu bu arada şuan endiselenmeyecektim ama annem de bi yandan bana olmadık kızdı,anneannemlere gitmem gerekiyor ama kediyi yakalayamadigim için bana kızıyor normalde kedimizi sever ama bilemedim her neyse konumuz bu değil bu yüzden biraz endişelendim sizce evi bulabilir mi akşam akşam sabah bulmuştu ama şuan çok üzgünüm keşke kalsaydım diyorum ya

4 CEVAP

Patili_1

Şuan acil ceval verin lütfen ya

Çok fazla uzaklaşmazlar genelde. Yönlerini bulabilirler, gece gelmezse sabah gelir, sabah da gelmezse bir sonraki gün belki bir sonraki hafta, bilemeyiz. Umarım gelir umudunuzu kaybetmeyin:(

blue_hpood

bir dahaki sefere göğüs tasması kullanın. umarım gelir..

Patili_1

Blue_hpood göğüs tasmasını çıkarıyor nasıl çıkarıyor onu da anlamadım sıkınca çok hareketsiz kaliyor sikmayinca ufacik yerden çıkıyor anlamadım ama dün gece gelmiş çok şükür