Hava Sıcaklığı

tugbaakalem

Merhaba evde yokken sıcak havalarda kedinize klima aciyor musunuz? Ben kedimin sıcaktan depresyona girmesinden korktuğum için açmayı düşünüyorum ama ben yokken önünde sürekli yatıp hastalanmasindan da korkuyorum siz ne yapıyorsunuz?

3 CEVAP

Beyzaduman

Gözetim altında klima açıyorum açıkçası. Soğuk çarpabilir çünkü. Camlarda full güvenlikli bir sineklik ve kilit varsa cam açabilirsiniz. Ama sağlamlığına güvenmeniz şart.

Beyzaduman

Sinekliğiniz çelikten mi? Kilidi var mı( sürgülü sağlam kilit)?

Bunlar yoksa veya sağlamlığından emin değilseniz zaten hep gözetim altında açın. Klimayı tavsiye etmiyorum açıkçası. Belki hava akımını üst tarafa doğru verirseniz olabilir bir nebze.

tugbaakalem

Açıkçası sineklik olmasına rağmen korkuyorum evdeyken gözetim altında cam açıyorum o nedenle klimanın daha güvenilir olacağını düşündüm ama hasta olma ihtimalleri var