2 Aylık Kedim Sabun Kokulu Kuma Tuvaletini Yapmıyor Kokusuz Kuma Yapıyor Bu Sorunu Aşabilirmiyim

Onursungur

Yavru kedim kokulu kuma tuvaletini yapmıyor

5 CEVAP

Sznyll

Kokudan rahatsız oluyor olabilir. Kokusuz kum kullanmanız kediniz için daha iyi zaten. Kokulu kuma alıştırmayın derim ben. Eğer kötü koku oluştuğu için kokulu kum kullanmak istiyorum derseniz her temizledikten sonra karbonat dökebilirsiniz.

Beyzaduman

Koku rahatsız ediyordur. Kediler baskın kokulardan rahatsız olurlar. Kokusuz kum kullanmayı deneyin.

sultansbutler

kokulu kumlar zaten çok zararlı alıştırmaya çalışmayın zorla. kokusuz ya da aktif karbonlu kum deneyin. Pelet de bakabilirsiniz.

Onursungur

Çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

Renklipati

İllede koku kum istiyorsanızda yarı yarıya kokulu ve kokusuz karışık köyün hem kokusu ağır gelmez hemde kokusuza geçiş yaparasınız