Mama Önerisi

ozgurkusun

Merhaba
Yetişkin kedi maması konusunda önerilerinizi rica ediyorum. Kullandığınız mama markalarının olumlu yada olumsuz olarak yorumlarını yaparmısınız en azın kafasında soru işareti olanlar ve benim için seçenekleri azaltmış oluruz.

5 CEVAP

mrcasper

bütçen yüksek ise
acana
bütçen orta ise
brit care
bütçen düşük ise
felicia

mrcasper

en iyisi olsun diyorsan orijen

Elliiiis

Yani bütçeye göre değişir. Fazla bütçe ayırırsan nd, acana tarzı mamalar orta seviye bütçeye sanabelle, brit care, bozita, golosi gibi gibi
Ben sanabelle ve golosi kullandım. İkisinden de çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Palyaco

Ben exclision kullanıyorum cok memnunum tüy sağlığı cok iyi hiç tüy dokmuyor diğer mamalarda sıkıntı yasadim

Insan

-Acana
-N&D
-Orijen
-Advance
-Sanabelle
-Bozita
-Instınct
-Bravery
-Taste of the wild
-Naturea
-Exclusion
-Brit Care