Selamlar

Palyaco

Tum scotish fold sahipleri eklem sorunu yasamak istemeyenler için bu güzel canlılar öncelikle kedim cok sağlıklı ve eklemleri cok iyi film çektirdim 6 aydır bende 3 aylıkken arkadaşım Hediye etti sagolsun haftada 3 sefer 2 tatlı kaşığı zeytinyağı veriyorum ve 2 tatlı kaşığı kefir veriyorum haftada 2 sefer kefir veterinerim ne kullandiysan cok iyi gelmiş dedi onun için tüm scotish sahipleri bilgilendirmek istedim saygilarimla

4 CEVAP

sultansbutler

genetik hastalığı zeytinyağı, kefir ile geçiremezsiniz. 9 aylık bir kedinin eklem sorunu yaşamaması gayet normal yavru şu an çünkü. 2,4,7,12 yaşında olur onu siz kestiremezsiniz ama ortaya çıkar. o kulaklar, o genetik deforme olmadan kıvrılmıyor kısaca. sağlıklı günler dilerim.

zibityus

hediye mi? :/

üstte dursun, herkes görsün

Ixterenett

Teşekkürler