Kedim Epilepsi Olabilir Mi? Acil

Badem21

Az önce feci bir patırtısına uyandım kedimin. Benden kaçıyor gibi hızlı telaşlı tuhaf hareketleri vardı. Kuyruguna doğru kafasını büktü o şekilde daireler çizip durdu. Ne yapacağımı bilemedim. Titremesi asla durmadı 2 dakika dönerek ağzından ve burnundan su gibi sıvılar akarak geçirdi. Hemen veterinerimizi aradım takip etmem gerektiğini söylediler ve bir şey görürsem öğleye kadar getirmemi söylediler. Pazartesi günü kuduz aşısı olmuştu ve tüm senelik aşılarımızı tamamlamıştık. Kedim 3 buçuk aylık. Sizden gelecek her cevaba çok ihtiyacım var ne yapacağımı bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.
(Düşme gibi bir şey yaşamadığına eminim)

6 CEVAP

Tarcin016

Hiç bilmiyorum ama parazit va olabilir mi? Ya da kuduz aşısının yan etkisi? Çünkü kuduzda ağızdan salya geliyor. Hiç bilmiyorum benimki sadece tahmin. Çok geçmiş olsun. İyi bir vete gidin bence.

baranertaga

Bencede siz yinede bir götürün

ACİLEN VET GÖTÜRÜN AY YAZIK HAYVANA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

inferi0r

Üstte kalsın diye yazıyorum. Çok geçmiş olsun.

Badem21

Teşekkür ederim. Kuduz aşısı yan etkisi demedi veterinerimiz ama soracağım onu da. Öğleye doğru götürücem bir şey olmasını beklemek istemiyorum. Parazit için dışkısını kontrol ediyorum sürekli hiç karşılaşmadık ve iç dış paraziti yapılmıştı. Tekrardan çok teşekkür ederim.

Badem21

Çok teşekkür ederim. Tekrar konuştuk veterinerimizle. Birkaç saate ordayız.