Kedi Piresi

Ilaycanan

Merhabalar, yaklaşık 6 aylık bir kedim var bir hafta önce olması gereken iç dış parazit aşısını iki gün önce oldu. Annem patisinin üzerinde minik bir şey gezdiğini fark edince apar topar veterinere gittik. Veteriner bize veya eve geçmeyeceğini ve pirelerin öldüklerini söyledi. Ancak içim hiç rahat değil demin göğsünde krem rengi bir şey görüp iyice korktum ne yapmalıyız sizce?

2 CEVAP

Benim1kedimvar

Pire asisi özellikle yaz aylarinda günü gününe yapilmasi gerekiyor . ama ölmüş pireler de olabilir kedinin kanına geçen ilaç pirenin veya başka bir küçük böceğin ısırması ile pireyi zehirliyor ve onu öldürüyor Sizin kendinizin üzerinde olan şey eğer hareket etmiyorduysa ölmüş demektir

Ilaycanan

Kedimin üzerindeydi ancak hareket etmiyordu. Ne bileyim yumurtalarını filan bırakmaz değil mi?