Kısırlaştırma Sonrası Yara

Atomiko

Merhaba 1 yaşındaki erkek kedimi 10gun önce kisirlastirdik biraz agresif olduğundan veterinerimiz dikiş attı pansuman yapıyorduk sürekli yalıyordu yarasını 5 gün önce dikişlerinin sağ tarafinda bı açılma olduğunu farkettim veterinerimize danıştık Elizabeth boyunluk verdi taktik kedim hiç rahat değil sürekli çıkarmaya çalışıyor yarası kanıyor pansuman yapıyoruz yalamaya çalışıyor o da bende aşşırı stres altandayiz

3 CEVAP

zba7

Geçmiş olsun. Kanamasından sonra tekrar veterinere götürdünüz mü? Yani yapılması gereken bir şey yok mu? Tekrar dikiş atılması veya başka bir yöntem ile bir şeyler yapabiliyorlar diye biliyorum.

Esnzn

Erkek kedi operasyonları artık dikişsiz yapılıyor diye biliyorum neden böyle zor ve yorucu bir sürece soktu ki sizi veterineriniz? Ben de 2 kedimi ptesi kısırlaştırdım, dikişsiz, 6 saat sonra koşup oynamaya başlamışlardı bile. Hele ki agresif bir kediye dikişli operasyonu gerçekten anlayamadım kusura bakmayın.

demetakkk

Düzeldi mi acaba kediniz? Bende de aynı sorun oldu dikişlerinden kan geliyor biraz bugün 7.günü ama hala iyileşmedi dikişleri