Bahçede Baktığım Kedi

Cotontzu_Siri

Sitedeki bir çocuğun elinde yavru kedi vardı. Koşturup duruyordu, sonra birinin bahçesine bıraktı. Ben de alıp bahçemize getirdim ve mamayla su verdim. Şu an bahçede kendi kendine oynuyor. Kaçar mı? Sahiplendireyim mi?

12 CEVAP

yasement

Mesken edindigi bi yer varsa gider. Yerine gider yani kacmak sayilmaz o.d o cocuk besliyodur belki onu ona bi sor bence kedimi aldi diye aglamasin

Cotontzu_Siri

Teşekkürler

Cotontzu_Siri

Sordum. Karar vermedim, alabilirim belki dedi.

Cotontzu_Siri

Kedi dişiymiş. Adını Misty yaptık.

yasement

Bence sizin olsun hazır isim koymuşken :)

ygzkptn

Bahçede besleyecekseniz o kedi gider gelir ama mama koyarsanız gelir.ben kedi camın önüne çıkınca mama vermiştim ve yiyip gidince gene aynı yere mama vermeye başladım hep geldi

sezind

Kediler beslendikleri yeri terk etmezler bu yüzden beslendiği sürece gideceğini sanmıyorum.

Cotontzu_Siri

Adı Duman

Cotontzu_Siri

Çok uysal bir kedi. İlk başta korktu, yaklaşmadı. Şimdi bana kendini sevdiriyor, mırlıyor.

Cotontzu_Siri

Annem izin vermiyor. Yoksa alırım.

Cotontzu_Siri

Mama veriyorum

Cotontzu_Siri

Herkese teşekkür ederim