Scottish Fold Eklem Sıkışıklık Yaşayan ?

Merhaba 1 haftadır topallayan kedime genetik rahatsızlık olduğunu 4 bacagındada eklem sıkışıklığı olduğunu söyledi vet ama kedim sadece sol ön ayağını topallıyor hatta vet sol arka olarak anlayıp röntgeni öyle çekmiş ve direk bu teşhisi koydu daha sonra sol ön den çekti onaya aynı şeyi söyledi ve genetik hastalık kemik güçlendirici ve agrı kesici verdi gönderdi açıkçası pek tatmin olmadım çünkü röntgende gösterdiği 4 bacağın eklemide aynıydı bu hastalığı daha yaşamış olanlar varmı deneyimlerinizi paylaşırmışsınız ?

16 CEVAP

Profilimde kedimin resmî var bilmem anlarmısınız bi bakarsanız sevinirim