Antalyada Güvenilir Bir Veteriner?

sahrawisk

herkese merhabalar, antalya merkezde güvenilir, başarılı bir veteriner arıyoruz. kedimizi kısırlaştıracağız ancak hangi veterinere gideceğimizi bilmiyoruz. sizin önerebileceğiniz bir vet var mı? işlem için fiyat bilgisi verebilir misiniz?

3 CEVAP

GrauHimmel

Animalia veteriner kliniği ile görüşebilirsiniz. Randevu ile çalıştıklarını biliyorum. Antalyada yaşıyor olsaydım gideceğim ilk isim onlar olurdu. Fiyat bilgisini maalesef ben veremiyorum. İnstagram profilleri aktif, yaptıkları operasyonları vs. takip edebilirsiniz.

Güzeloba taraflarındaysanız Animalia
Kültür tarafındaysanız Vitality kliniği önerebilirim.
Animalia gaz anestezi uyguluyor. Fiyat bilgisi vermem doğru olmaz kendiniz iletişime geçip öğrenebilirsiniz, yapılacak tetkiklere göre değişebilir. Kedinin durumuna göre değişebilir standart bi ücret politikası yok muayene sonucu karar verilir.

Catworldd

Vitality Veteriner Kliniği