Veteriner Hekimi Arayıp Fiyat Sormak Ayıp Olur Mu?

Nrydiry

Ya ben yaşadığım şehirdeki en iyi veterinerleri bir deftere yazdım, sonra yaptırmam gereken aşıları da altına yazdım
Bkz:
Ayşe veteriner=
Muayene ücreti:
Check-up:
İç-dış parazit:
Karma:
Lösemi:
Kuduz:
Kısırlaştırma:
Gibi, hepsini tek tek arayacağım ama bugün bayram diye ayıp olur mu veya normal zamanda ayıp olur mu? Bugün aramam gerekiyor, çünkü normalde bugün karma 2 aşısı yapılacak. Ama aramaya çekiniyorum.

7 CEVAP

denizbaliik

Yoo ayıp olmaz tabiki fiyat araştırması yapacaksın, bütçene neresi uygunsa oraya gideceksin.

gizemdr

Kesinlikle olmaz. Ben de çevremdeki veterinerleri arayıp bilgi almıştım. Hem tavırları hakkında da bilgi edinmiş olursunuz

Ayıp olmaz bence. Fiyat öğreneceksin, bütçene uygunsa gideceksin bunda bir ayıp görmüyorum :)

Esims

Kesinlikle ayıp olmaz. Bende daha dün araştırdığım bikaç veterineri arayıp fiyat sordum ve kararımı verdim. Kesinlikle arayıp sorabilirsin :)

diablerose

hiiiic ayıp degil. ben arayip sormustum. bi de söylemedi adam. bisi soyle de butcem musaitse ona gore getireyim

Renklipati

Neden ayıp olsunki en doğal hakkınızdır..arar fiyat alır size uygun hangisi ise seçersiniz

Ahmetemind

Bazen yürürken veteriner kliniğine filan denk gelirsem içeri girip fiyat soruyorum öylesine. Arayıp sormak ayıp olmaz. Bazılarının fiyat kataloğu bile var